ISO 14586 A4 C 2,9X22 TX10
Yıldız havşa başlı torks anahtarlı sac vidası
Ürün numarası
14586429 22
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377234827
net ağırlığı 100 başına
0,080 kg
Paketleme birimleri:
1.000
Ürün numarası
14586429 22
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377234827
net ağırlığı 100 başına
0,080 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 2,9 mm |
| toplam uzunluk (l) | 22 mm |
| İplik tipi | sac iplik |
| kafa şekli | başlı |
| kafa çapı (dk) | 5,5 mm |
| baş yüksekliği (k) | 1,7 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | TX10 |
| anahtar (sürüş) | Torkslu |
| DURCHMESSERZOLLFE | 4 " |
| gesamtlaengezollneu ((Inch)) | 0,875 " |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
Yalpasız tahrikTX torkslu tahrik, vidanın ilk yerleştirilmesi anından vidanın gömüldüğü ana kadar, kolay ve güvenli vidalama işlemi garanti etmektedir.
uygulamaları
Sıhhi ve kalorifer tesisatında sac için vidalı birleştirmelerNemli ortamlarda ve sanayi ortamında ve denize yakın bölgeler dâhil olmak üzere açık havadaki kullanıma uygun
Vidalanacak parçaların sacları seçilen vidanın diş eğiminden büyük olmalıdır
uygulama alanı
madenÖzellikler
- Sac dişi- TX
- Havşa baş
Paylaş ISO 14586 A4 C 2,9X22 TX10