ISO 14586 A4 C 5,5X38 TX25
Yıldız havşa başlı torks anahtarlı sac vidası
Ürün numarası
14586455 38
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377235367
net ağırlığı 100 başına
0,543 kg
Paketleme birimleri:
500
Ürün numarası
14586455 38
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377235367
net ağırlığı 100 başına
0,543 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 5,5 mm |
| toplam uzunluk (l) | 38 mm |
| İplik tipi | sac iplik |
| kafa şekli | başlı |
| kafa çapı (dk) | 10,3 mm |
| baş yüksekliği (k) | 3 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | TX25 |
| anahtar (sürüş) | Torkslu |
| DURCHMESSERZOLLFE | 12 " |
| gesamtlaengezollneu ((Inch)) | 1,5 " |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
Yalpasız tahrikTX torkslu tahrik, vidanın ilk yerleştirilmesi anından vidanın gömüldüğü ana kadar, kolay ve güvenli vidalama işlemi garanti etmektedir.
uygulamaları
Sıhhi ve kalorifer tesisatında sac için vidalı birleştirmelerNemli ortamlarda ve sanayi ortamında ve denize yakın bölgeler dâhil olmak üzere açık havadaki kullanıma uygun
Vidalanacak parçaların sacları seçilen vidanın diş eğiminden büyük olmalıdır
uygulama alanı
madenÖzellikler
- Sac dişi- TX
- Havşa baş
Paylaş ISO 14586 A4 C 5,5X38 TX25