ISO 14587 A2 C 2,9X22 TX10
Mercimek başlı torks sac vidası
Ürün numarası
14587229 22
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377167521
net ağırlığı 100 başına
0,089 kg
Ürün numarası
14587229 22
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377167521
net ağırlığı 100 başına
0,089 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Ürün broşürleri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 2,9 mm |
| toplam uzunluk (l) | 22 mm |
| İplik tipi | sac iplik |
| kafa şekli | yükseltilmiş |
| kafa çapı (dk) | 5,5 mm |
| baş yüksekliği (k) | 1,7 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | TX10 |
| anahtar (sürüş) | Torkslu |
| DURCHMESSERZOLLFE | 4 " |
| gesamtlaengezollneu ((Inch)) | 0,875 " |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
Yalpasız tahrikTX torkslu tahrik, vidanın ilk yerleştirilmesi anından vidanın gömüldüğü ana kadar, kolay ve güvenli vidalama işlemi garanti etmektedir.
uygulamaları
Sıhhi ve kalorifer tesisatında sac için vidalı birleştirmelerNemli ortamlarda ve sanayi ortamında ve denize yakın bölgeler dâhil olmak üzere açık havadaki kullanıma uygun
Vidalanacak parçaların sacları seçilen vidanın diş eğiminden büyük olmalıdır
uygulama alanı
madenÖzellikler
- Sac dişi- TX
- Mercimek havşa baş
Ürün broşürleri
Paylaş ISO 14587 A2 C 2,9X22 TX10