ISO 14587 A4 C 5,5X70 TX25
Mercimek başlı torks sac vidası
Ürün numarası
14587455 70
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377236319
net ağırlığı 100 başına
1,013 kg
Paketleme birimleri:
200
Ürün numarası
14587455 70
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377236319
net ağırlığı 100 başına
1,013 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Ürün broşürleri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 5,5 mm |
| toplam uzunluk (l) | 70 mm |
| İplik tipi | sac iplik |
| kafa şekli | yükseltilmiş |
| kafa çapı (dk) | 10,3 mm |
| baş yüksekliği (k) | 3,4 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | TX25 |
| anahtar (sürüş) | Torkslu |
| DURCHMESSERZOLLFE | 12 " |
| gesamtlaengezollneu ((Inch)) | 2,75 " |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
Yalpasız tahrikTX torkslu tahrik, vidanın ilk yerleştirilmesi anından vidanın gömüldüğü ana kadar, kolay ve güvenli vidalama işlemi garanti etmektedir.
uygulamaları
Sıhhi ve kalorifer tesisatında sac için vidalı birleştirmelerNemli ortamlarda ve sanayi ortamında ve denize yakın bölgeler dâhil olmak üzere açık havadaki kullanıma uygun
Vidalanacak parçaların sacları seçilen vidanın diş eğiminden büyük olmalıdır
uygulama alanı
madenÖzellikler
- Sac dişi- TX
- Mercimek havşa baş
Ürün broşürleri
Paylaş ISO 14587 A4 C 5,5X70 TX25