ISO 15480 1.4006 4,8X80
Altiköse basli ve flansli kendinden delici uçlu K
Ürün numarası
15480400648 80
çelik sınıfı
C1
EAN/GTIN
4043377405944
net ağırlığı 100 başına
0,843 kg
Paketleme birimleri:
200
Ürün numarası
15480400648 80
çelik sınıfı
C1
EAN/GTIN
4043377405944
net ağırlığı 100 başına
0,843 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Ürün broşürleri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 4,8 mm |
| toplam uzunluk (l) | 80 mm |
| baş yüksekliği (k) | 4,3 mm |
| kafa şekli | Altı köşe başlı |
| İplik tipi | sac iplik |
| kose genisligi (e) | 8,71 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 8 |
| anahtar (sürüş) | Dış altıgen |
| flanş (dc) | 10,5 mm |
| nispet dp (dp) | 4,1 mm |
Ürün bilgileri
uygulamaları
- Çelik için de uygunduruygulama alanı
madenÖzellikler
- Sertleştirilmiş Martenzitik paslanmaz çelik (1,4006)- 7504 DIN benzer, K formu
Paylaş ISO 15480 1.4006 4,8X80