ISO 4014 A2-70 M 16X80
Altıköşe yarım dişli civata
Ürün numarası
4014216 80
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377237026
net ağırlığı 100 başına
15,500 kg
Ürün numarası
4014216 80
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377237026
net ağırlığı 100 başına
15,500 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| gerilme direnci (Rm) | 700 N/mm² |
| cap (d) | 16 mm |
| toplam uzunluk (l) | 80 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | Altı köşe başlı |
| baş yüksekliği (k) | 10 mm |
| anahtar (sürüş) | Dış altıgen |
| dis uzunluğu (b) | 38 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 24 |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine alanındaki vidalı birleştirmeleri için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilikPaylaş ISO 4014 A2-70 M 16X80