ISO 4014 A4-70 M 20X100
Altıköşe yarım dişli civata
Ürün numarası
4014420 100
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377237965
net ağırlığı 100 başına
30,300 kg
Ürün numarası
4014420 100
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377237965
net ağırlığı 100 başına
30,300 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 20 mm |
| toplam uzunluk (l) | 100 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | Altı köşe başlı |
| baş yüksekliği (k) | 12,5 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 30 |
| anahtar (sürüş) | Dış altıgen |
| gerilme direnci (Rm) | 700 N/mm² |
| dis uzunluğu (b) | 46 mm |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine alanındaki vidalı birleştirmeleri için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilikPaylaş ISO 4014 A4-70 M 20X100