ISO 4014 A4-80 M 10X95
Altıköşe yarım dişli civata
Ürün numarası
401448010 95
çelik sınıfı
A4-80
EAN/GTIN
4043377277138
net ağırlığı 100 başına
6,590 kg
Paketleme birimleri:
100
Ürün numarası
401448010 95
çelik sınıfı
A4-80
EAN/GTIN
4043377277138
net ağırlığı 100 başına
6,590 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 10 mm |
| toplam uzunluk (l) | 95 mm |
| gerilme direnci (Rm) | 800 N/mm² |
| baş yüksekliği (k) | 6,4 mm |
| kafa şekli | Altı köşe başlı |
| İplik tipi | metrik |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 16 |
| anahtar (sürüş) | Dış altıgen |
| dis uzunluğu (b) | 26 mm |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine alanındaki vidalı birleştirmeleri için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilikPaylaş ISO 4014 A4-80 M 10X95