ISO 4014 A4-80 M 24X250
Altıköşe yarım dişli civata
Ürün numarası
401448024 250
çelik sınıfı
A4-80
EAN/GTIN
4043377328649
net ağırlığı 100 başına
96,700 kg
Ürün numarası
401448024 250
çelik sınıfı
A4-80
EAN/GTIN
4043377328649
net ağırlığı 100 başına
96,700 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 24 mm |
| toplam uzunluk (l) | 250 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | Altı köşe başlı |
| baş yüksekliği (k) | 15 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 36 |
| anahtar (sürüş) | Dış altıgen |
| gerilme direnci (Rm) | 800 N/mm² |
| dis uzunluğu (b) | 73 mm |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine alanındaki vidalı birleştirmeleri için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilikPaylaş ISO 4014 A4-80 M 24X250