ISO 4017 A2-70 M 8X85
Altıköşe tam dişli civata
Ürün numarası
401728 85
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377330246
net ağırlığı 100 başına
3,300 kg
Ürün numarası
401728 85
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377330246
net ağırlığı 100 başına
3,300 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 8 mm |
| toplam uzunluk (l) | 85 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | Altı köşe başlı |
| baş yüksekliği (k) | 5,3 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 13 |
| anahtar (sürüş) | Dış altıgen |
| gerilme direnci (Rm) | 700 N/mm² |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine alanındaki vidalı birleştirmeleri için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilikPaylaş ISO 4017 A2-70 M 8X85