ISO 4017 A4-80 M 16X25
Altıköşe tam dişli civata
Ürün numarası
401748016 25
çelik sınıfı
A4-80
EAN/GTIN
4043377332301
net ağırlığı 100 başına
7,020 kg
Ürün numarası
401748016 25
çelik sınıfı
A4-80
EAN/GTIN
4043377332301
net ağırlığı 100 başına
7,020 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 16 mm |
| toplam uzunluk (l) | 25 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | Altı köşe başlı |
| baş yüksekliği (k) | 10 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 24 |
| anahtar (sürüş) | Dış altıgen |
| gerilme direnci (Rm) | 800 N/mm² |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine alanındaki vidalı birleştirmeleri için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilikPaylaş ISO 4017 A4-80 M 16X25