ISO 4017 A4-80 M 6X35
Altıköşe tam dişli civata
Ürün numarası
40174806 35
çelik sınıfı
A4-80
EAN/GTIN
4043377333445
net ağırlığı 100 başına
0,837 kg
Ürün numarası
40174806 35
çelik sınıfı
A4-80
EAN/GTIN
4043377333445
net ağırlığı 100 başına
0,837 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 6 mm |
| toplam uzunluk (l) | 35 mm |
| İplik tipi | metrik |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 10 |
| anahtar (sürüş) | Dış altıgen |
| kafa şekli | Altı köşe başlı |
| baş yüksekliği (k) | 4 mm |
| gerilme direnci (Rm) | 800 N/mm² |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine alanındaki vidalı birleştirmeleri için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilikPaylaş ISO 4017 A4-80 M 6X35