ISO 4028 A2 M 2,5X12
Silindir uçlu setiskur ayar vidası
Ürün numarası
4028225 12
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377073167
net ağırlığı 100 başına
0,029 kg
Ürün numarası
4028225 12
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377073167
net ağırlığı 100 başına
0,029 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 2,5 mm |
| toplam uzunluk (l) | 12 mm |
| Dergi uzunluk (z) | 1,25 mm |
| nispet dp (dp) | 1,25 mm |
| İplik tipi | metrik |
| sertlik | 21 |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 1,3 |
| anahtar (sürüş) | Altı köşeli |
Ürün bilgileri
uygulama alanı
ön taraf, makinecilik, maden, diğer UygulamalarPaylaş ISO 4028 A2 M 2,5X12