ISO 4028 A2 M 20X55
Silindir uçlu setiskur ayar vidası
Ürün numarası
4028220 55
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377355546
net ağırlığı 100 başına
9,700 kg
Ürün numarası
4028220 55
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377355546
net ağırlığı 100 başına
9,700 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 20 mm |
| toplam uzunluk (l) | 55 mm |
| Dergi uzunluk (z) | 10 mm |
| nispet dp (dp) | 14,57 mm |
| İplik tipi | metrik |
| sertlik | 21 |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 10 |
| anahtar (sürüş) | Altı köşeli |
Ürün bilgileri
uygulama alanı
ön taraf, makinecilik, maden, diğer UygulamalarPaylaş ISO 4028 A2 M 20X55