ISO 4028 A4 M 3X30
Silindir uçlu setiskur ayar vidası
Ürün numarası
402843 30
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377074355
net ağırlığı 100 başına
0,121 kg
Paketleme birimleri:
200
Ürün numarası
402843 30
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377074355
net ağırlığı 100 başına
0,121 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 3 mm |
| toplam uzunluk (l) | 30 mm |
| İplik tipi | metrik |
| sertlik | 21 |
| anahtar (sürüş) | Altı köşeli |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 1,5 |
| Dergi uzunluk (z) | 1,5 mm |
| nispet dp (dp) | 1,75 mm |
Ürün bilgileri
uygulama alanı
ön taraf, makinecilik, maden, diğer UygulamalarPaylaş ISO 4028 A4 M 3X30