ISO 4762 A2-70 M 10X290
Imbus Civata yarim disli
Ürün numarası
4762210 290
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377258298
net ağırlığı 100 başına
19,290 kg
Ürün numarası
4762210 290
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377258298
net ağırlığı 100 başına
19,290 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 10 mm |
| toplam uzunluk (l) | 290 mm |
| İplik tipi | metrik |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 8 |
| anahtar (sürüş) | Altı köşeli |
| dis uzunluğu (b) | 32 mm |
| kafa şekli | silindir kafası |
| kafa çapı (dk) | 16 mm |
| baş yüksekliği (k) | 10 mm |
| gerilme direnci (Rm) | 700 N/mm² |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine ve güneş enerjisi alanındaki vidalı birleştirmeler için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilik, solarPaylaş ISO 4762 A2-70 M 10X290