ISO 4762 A2-70 M 12X100/100
Imbus Civata tam dişli
Ürün numarası
4762212 100/100
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377308337
net ağırlığı 100 başına
9,800 kg
Ürün numarası
4762212 100/100
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377308337
net ağırlığı 100 başına
9,800 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 12 mm |
| toplam uzunluk (l) | 100 mm |
| İplik tipi | metrik |
| anahtar (sürüş) | Altı köşeli |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 10 |
| gerilme direnci (Rm) | 700 N/mm² |
| kafa şekli | silindir kafası |
| kafa çapı (dk) | 18 mm |
| baş yüksekliği (k) | 12 mm |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine ve güneş enerjisi alanındaki vidalı birleştirmeler için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilik, solarPaylaş ISO 4762 A2-70 M 12X100/100