ISO 4762 A2-70 M 20X260
Imbus Civata yarim disli
Ürün numarası
4762220 260
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377258731
net ağırlığı 100 başına
66,200 kg
Ürün numarası
4762220 260
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377258731
net ağırlığı 100 başına
66,200 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 20 mm |
| toplam uzunluk (l) | 260 mm |
| İplik tipi | metrik |
| anahtar (sürüş) | Altı köşeli |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 17 |
| gerilme direnci (Rm) | 700 N/mm² |
| dis uzunluğu (b) | 52 mm |
| kafa şekli | silindir kafası |
| kafa çapı (dk) | 30 mm |
| baş yüksekliği (k) | 20 mm |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine ve güneş enerjisi alanındaki vidalı birleştirmeler için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilik, solarPaylaş ISO 4762 A2-70 M 20X260