ISO 4762 A4-70 M 8X100/100
Imbus Civata tam diş
Ürün numarası
476248 100/100
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377252586
net ağırlığı 100 başına
4,500 kg
Paketleme birimleri:
50
Ürün numarası
476248 100/100
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377252586
net ağırlığı 100 başına
4,500 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 8 mm |
| toplam uzunluk (l) | 100 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | silindir kafası |
| kafa çapı (dk) | 13 mm |
| baş yüksekliği (k) | 8 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 6 |
| anahtar (sürüş) | Altı köşeli |
| gerilme direnci (Rm) | 700 N/mm² |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine ve güneş enerjisi alanındaki vidalı birleştirmeler için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilik, solarPaylaş ISO 4762 A4-70 M 8X100/100