ISO 4762 A4-70 M 8X280
Imbus Civata kısmi iplik
Ürün numarası
476248 280
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377066022
net ağırlığı 100 başına
11,700 kg
Paketleme birimleri:
25
Ürün numarası
476248 280
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377066022
net ağırlığı 100 başına
11,700 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 8 mm |
| toplam uzunluk (l) | 280 mm |
| dis uzunluğu (b) | 28 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | silindir kafası |
| kafa çapı (dk) | 13 mm |
| baş yüksekliği (k) | 8 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 6 |
| anahtar (sürüş) | Altı köşeli |
| gerilme direnci (Rm) | 700 N/mm² |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine ve güneş enerjisi alanındaki vidalı birleştirmeler için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilik, solarPaylaş ISO 4762 A4-70 M 8X280