ISO 4762 A4-80 M 24X150
Imbus Civata kısmi iplik
Ürün numarası
476248024 150
çelik sınıfı
A4-80
EAN/GTIN
4043377261403
net ağırlığı 100 başına
65,100 kg
Paketleme birimleri:
10
Ürün numarası
476248024 150
çelik sınıfı
A4-80
EAN/GTIN
4043377261403
net ağırlığı 100 başına
65,100 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 24 mm |
| toplam uzunluk (l) | 150 mm |
| dis uzunluğu (b) | 60 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | silindir kafası |
| kafa çapı (dk) | 36 mm |
| baş yüksekliği (k) | 24 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 19 |
| anahtar (sürüş) | Altı köşeli |
| gerilme direnci (Rm) | 800 N/mm² |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Vida makinesi alan için idealdir.uygulama alanı
makinecilikPaylaş ISO 4762 A4-80 M 24X150