ISO 4762 A4-80 M 4X12
Imbus Civata tam diş
Ürün numarası
47624804 12
çelik sınıfı
A4-80
EAN/GTIN
4043377067050
net ağırlığı 100 başına
0,200 kg
Paketleme birimleri:
1.000
Ürün numarası
47624804 12
çelik sınıfı
A4-80
EAN/GTIN
4043377067050
net ağırlığı 100 başına
0,200 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 4 mm |
| toplam uzunluk (l) | 12 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | silindir kafası |
| kafa çapı (dk) | 7 mm |
| baş yüksekliği (k) | 4 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 3 |
| anahtar (sürüş) | Altı köşeli |
| gerilme direnci (Rm) | 800 N/mm² |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Vida makinesi alan için idealdir.uygulama alanı
makinecilikPaylaş ISO 4762 A4-80 M 4X12