ISO 4762 A4-80 M 8X35
Imbus Civata tam diş
Ürün numarası
47624808 35
çelik sınıfı
A4-80
EAN/GTIN
4043377067647
net ağırlığı 100 başına
1,890 kg
Paketleme birimleri:
100
Ürün numarası
47624808 35
çelik sınıfı
A4-80
EAN/GTIN
4043377067647
net ağırlığı 100 başına
1,890 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| toplam uzunluk (l) | 35 mm |
| cap (d) | 8 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | silindir kafası |
| kafa çapı (dk) | 13 mm |
| baş yüksekliği (k) | 8 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 6 |
| anahtar (sürüş) | Altı köşeli |
| gerilme direnci (Rm) | 800 N/mm² |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Vida makinesi alan için idealdir.uygulama alanı
makinecilikPaylaş ISO 4762 A4-80 M 8X35