ISO 4762 A4 M 1,6X5
Imbus Civata tam diş
Ürün numarası
47624016 5
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377062628
net ağırlığı 100 başına
0,011 kg
Paketleme birimleri:
1.000
Ürün numarası
47624016 5
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377062628
net ağırlığı 100 başına
0,011 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 1,6 mm |
| toplam uzunluk (l) | 5 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | silindir kafası |
| kafa çapı (dk) | 3 mm |
| baş yüksekliği (k) | 1,6 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 1,5 |
| anahtar (sürüş) | Altı köşeli |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine ve güneş enerjisi alanındaki vidalı birleştirmeler için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilik, solarPaylaş ISO 4762 A4 M 1,6X5