ISO 4762 A4 M 2X22
Imbus Civata kısmi iplik
Ürün numarası
476242 22
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377259783
net ağırlığı 100 başına
0,053 kg
Paketleme birimleri:
500
Ürün numarası
476242 22
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377259783
net ağırlığı 100 başına
0,053 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 2 mm |
| toplam uzunluk (l) | 22 mm |
| dis uzunluğu (b) | 16 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | silindir kafası |
| kafa çapı (dk) | 3,8 mm |
| baş yüksekliği (k) | 2 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 1,5 |
| anahtar (sürüş) | Altı köşeli |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine ve güneş enerjisi alanındaki vidalı birleştirmeler için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilik, solarPaylaş ISO 4762 A4 M 2X22