ISO 4762 A4 M 4X4
Imbus Civata tam diş
Ürün numarası
476244 4
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377261014
net ağırlığı 100 başına
0,130 kg
Ürün numarası
476244 4
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377261014
net ağırlığı 100 başına
0,130 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 4 mm |
| toplam uzunluk (l) | 4 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | silindir kafası |
| kafa çapı (dk) | 7 mm |
| baş yüksekliği (k) | 4 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 3 |
| anahtar (sürüş) | Altı köşeli |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine ve güneş enerjisi alanındaki vidalı birleştirmeler için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilik, solarPaylaş ISO 4762 A4 M 4X4