ISO 7380-1 A4-070 M 5X50/50
Bombe başlı inbus civata
Ürün numarası
7380145 50
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377208842
net ağırlığı 100 başına
0,710 kg
Paketleme birimleri:
200
Ürün numarası
7380145 50
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377208842
net ağırlığı 100 başına
0,710 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 5 mm |
| toplam uzunluk (l) | 50 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | baş lensler |
| kafa çapı (dk) | 9,5 mm |
| baş yüksekliği (k) | 2,75 mm |
| nispet t (t) | 1,56 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 3 |
| anahtar (sürüş) | Altı köşeli |
| gerilme direnci (Rm) | 560 N/mm² |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Sıhhi ve kalorifer tesisatında sac için vidalı birleştirmelerKayda değer klorit ve kükürt dioksit oranları olmayan nemli ortamlarda ve açık havadaki kullanıma uygun
uygulama alanı
maden, diğer UygulamalarÖzellikler
- "0" = azaltılmış yük kapasitesiPaylaş ISO 7380-1 A4-070 M 5X50/50