ISO 7380-1 A4-070 M 8X70/70 TX40
Bombe başlı torks inbus civata
Ürün numarası
738014T8 70
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377314628
net ağırlığı 100 başına
2,550 kg
Paketleme birimleri:
100
Ürün numarası
738014T8 70
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377314628
net ağırlığı 100 başına
2,550 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 8 mm |
| toplam uzunluk (l) | 70 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | baş lensler |
| kafa çapı (dk) | 14 mm |
| baş yüksekliği (k) | 4,4 mm |
| nispet t (t) | 2,7 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | TX40 |
| anahtar (sürüş) | Torkslu |
| gerilme direnci (Rm) | 560 N/mm² |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
Yalpasız tahrikTX torkslu tahrik, vidanın ilk yerleştirilmesi anından vidanın gömüldüğü ana kadar, kolay ve güvenli vidalama işlemi garanti etmektedir.
uygulamaları
Sıhhi ve kalorifer tesisatında sac için vidalı birleştirmelerKayda değer klorit ve kükürt dioksit oranları olmayan nemli ortamlarda ve açık havadaki kullanıma uygun
uygulama alanı
maden, diğer UygulamalarÖzellikler
- "0" = azaltılmış yük kapasitesiPaylaş ISO 7380-1 A4-070 M 8X70/70 TX40