ISO 7380-2 A2-070 M 10X60/60 TX50
Bombe başlı flanşlı torks inbus civata
Ürün numarası
738022T10 60
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377314826
net ağırlığı 100 başına
3,800 kg
Ürün numarası
738022T10 60
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377314826
net ağırlığı 100 başına
3,800 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Ürün broşürleri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 10 mm |
| toplam uzunluk (l) | 60 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | baş lensler |
| kafa çapı (dk) | 21,9 mm |
| baş yüksekliği (k) | 5,5 mm |
| nispet t (t) | 3,12 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | TX50 |
| anahtar (sürüş) | Torkslu |
| gerilme direnci (Rm) | 560 N/mm² |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
Yalpasız tahrikTX torkslu tahrik, vidanın ilk yerleştirilmesi anından vidanın gömüldüğü ana kadar, kolay ve güvenli vidalama işlemi garanti etmektedir.
uygulamaları
Sıhhi ve kalorifer tesisatında sac için vidalı birleştirmelerKayda değer klorit ve kükürt dioksit oranları olmayan nemli ortamlarda ve açık havadaki kullanıma uygun
uygulama alanı
maden, diğer UygulamalarÖzellikler
- "0" = azaltılmış yük kapasitesiÜrün broşürleri
Paylaş ISO 7380-2 A2-070 M 10X60/60 TX50