ISO 7380-2 A4-070 M 10X75/75
Bombe başlı flanşlı inbus civata
Ürün numarası
73802410 75
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377266958
net ağırlığı 100 başına
4,550 kg
Paketleme birimleri:
50
Ürün numarası
73802410 75
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377266958
net ağırlığı 100 başına
4,550 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 10 mm |
| toplam uzunluk (l) | 75 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | baş lensler |
| kafa çapı (dk) | 21,9 mm |
| baş yüksekliği (k) | 5,5 mm |
| nispet t (t) | 3,12 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 6 |
| anahtar (sürüş) | Altı köşeli |
| gerilme direnci (Rm) | 560 N/mm² |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Sıhhi ve kalorifer tesisatında sac için vidalı birleştirmelerKayda değer klorit ve kükürt dioksit oranları olmayan nemli ortamlarda ve açık havadaki kullanıma uygun
uygulama alanı
maden, diğer UygulamalarÖzellikler
- "0" = azaltılmış yük kapasitesiPaylaş ISO 7380-2 A4-070 M 10X75/75