ISO 7380-2 A4-070 M 5X20/20 TX25
Bombe başlı flanşlı torks inbus civata
Ürün numarası
738024T5 20
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377311504
net ağırlığı 100 başına
0,360 kg
Paketleme birimleri:
500
Ürün numarası
738024T5 20
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377311504
net ağırlığı 100 başına
0,360 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 5 mm |
| toplam uzunluk (l) | 20 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | baş lensler |
| kafa çapı (dk) | 11,8 mm |
| baş yüksekliği (k) | 2,75 mm |
| nispet t (t) | 1,9 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | TX25 |
| anahtar (sürüş) | Torkslu |
| gerilme direnci (Rm) | 560 N/mm² |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
Yalpasız tahrikTX torkslu tahrik, vidanın ilk yerleştirilmesi anından vidanın gömüldüğü ana kadar, kolay ve güvenli vidalama işlemi garanti etmektedir.
uygulamaları
Sıhhi ve kalorifer tesisatında sac için vidalı birleştirmelerKayda değer klorit ve kükürt dioksit oranları olmayan nemli ortamlarda ve açık havadaki kullanıma uygun
uygulama alanı
maden, diğer UygulamalarÖzellikler
- "0" = azaltılmış yük kapasitesiPaylaş ISO 7380-2 A4-070 M 5X20/20 TX25