ISO 7380-2 A4 M 2X16/16
Bombe başlı flanşlı inbus civata
Ürün numarası
7380242 16
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377385727
net ağırlığı 100 başına
0,070 kg
Paketleme birimleri:
1.000
Ürün numarası
7380242 16
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377385727
net ağırlığı 100 başına
0,070 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 2 mm |
| toplam uzunluk (l) | 16 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | baş lensler |
| kafa çapı (dk) | 4 mm |
| baş yüksekliği (k) | 1,23 mm |
| nispet t (t) | 0,6 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 1,3 |
| anahtar (sürüş) | Altı köşeli |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Sıhhi ve kalorifer tesisatında sac için vidalı birleştirmelerKayda değer klorit ve kükürt dioksit oranları olmayan nemli ortamlarda ve açık havadaki kullanıma uygun
uygulama alanı
maden, diğer UygulamalarÖzellikler
- "0" = azaltılmış yük kapasitesiPaylaş ISO 7380-2 A4 M 2X16/16