ISO 7380-2 A4 M 8X12/12
Bombe başlı flanşlı inbus civata
Ürün numarası
7380248 12
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377249920
net ağırlığı 100 başına
0,780 kg
Paketleme birimleri:
500
Ürün numarası
7380248 12
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377249920
net ağırlığı 100 başına
0,780 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 8 mm |
| toplam uzunluk (l) | 12 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | baş lensler |
| kafa çapı (dk) | 17,8 mm |
| baş yüksekliği (k) | 4,4 mm |
| nispet t (t) | 2,6 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 5 |
| anahtar (sürüş) | Altı köşeli |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Sıhhi ve kalorifer tesisatında sac için vidalı birleştirmelerKayda değer klorit ve kükürt dioksit oranları olmayan nemli ortamlarda ve açık havadaki kullanıma uygun
uygulama alanı
maden, diğer UygulamalarÖzellikler
- "0" = azaltılmış yük kapasitesiPaylaş ISO 7380-2 A4 M 8X12/12