NF E 27-128 A2 M 3X45
Geniş çaplı ve düz yarıklı düz yuvarlak başlı vidalar
Ürün numarası
2712823 45
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377209986
net ağırlığı 100 başına
0,243 kg
Paketleme birimleri:
1.000
Ürün numarası
2712823 45
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377209986
net ağırlığı 100 başına
0,243 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
| cap (d) | 3 mm |
| toplam uzunluk (l) | 45 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | Risso |
| kafa çapı (dk) | 7 mm |
| baş yüksekliği (k) | 2 mm |
| Slot genişliği (n) | 1 mm |
| yuva derinliği (t) | 1 mm |
| anahtar (sürüş) | yırtmaç |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine alanındaki vidalı birleştirmeleri için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilikPaylaş NF E 27-128 A2 M 3X45