NF E 27-128 A4 M 6X50
Geniş çaplı ve düz yarıklı düz yuvarlak başlı vidalar
Ürün numarası
2712846 50
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377403490
net ağırlığı 100 başına
1,130 kg
Paketleme birimleri:
200
Ürün numarası
2712846 50
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377403490
net ağırlığı 100 başına
1,130 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
| cap (d) | 6 mm |
| toplam uzunluk (l) | 50 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | Risso |
| kafa çapı (dk) | 15 mm |
| baş yüksekliği (k) | 3,3 mm |
| Slot genişliği (n) | 1,9 mm |
| yuva derinliği (t) | 1,2 mm |
| anahtar (sürüş) | yırtmaç |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine alanındaki vidalı birleştirmeleri için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilikPaylaş NF E 27-128 A4 M 6X50