Ürün 9042 A4 4,0X70/50 TX20
Quadra-Speed kesici uçlu, havşa başlı vidalar
Ürün numarası
9042440 70/50
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377228338
net ağırlığı 100 başına
0,420 kg
Paketleme birimleri:
200
3.600
86.400
Ürün numarası
9042440 70/50
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377228338
net ağırlığı 100 başına
0,420 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Ürün broşürleri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 4 mm |
| toplam uzunluk (l) | 70 mm |
| dis uzunluğu (b) | 50 mm |
| kafa şekli | başlı |
| kafa çapı (dk) | 7,95 mm |
| baş yüksekliği (k) | 2,5 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | TX20 |
| İplik tipi | Sunta vida dişi |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
| anahtar (sürüş) | Torkslu |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
Ön delme işlemi yokÖn delme işlemine genelde gerek kalmamaktadır. Ancak biz her zaman bir uygulama denemesinin gerçekleştirilmesini tavsiye etmekteyiz.
Ahşapta çatlak oluşmaz
Kesme ucu sayesinde çatlak oluşturmadan, noktasal hassasiyette bir yerleştirme sağlanmış durumdadır.
Renk değikliği yok
Aside dayanıklı paslanmaz çelik ahşabın ve vida başlarının renk değiştirmesini önlemektedir.
Hızlı sabitleme
Devrim yaratan 4-kenar diş sayesinde optimum sıkma torkları elde edilmektedir. Böylece dış cephe sabitlemesi daha hızlı ve güvenli gerçekleştirilmektedir.
Vidada korozyon yok
Paslanmaz çelik A4, ahşabın 'kanaması' (tannik asit) nedeniyle vidada korozyon oluşumunu önlemektedir.
Mükemmel görsellik
Süslü baş ve freze dişleri sayesinde çok iyi bir görsellik garanti edilmiştir.
Yalpasız tahrik
TX torkslu tahrik, vidanın ilk yerleştirilmesi anından vidanın gömüldüğü ana kadar, kolay ve güvenli vidalama işlemi garanti etmektedir
uygulamaları
Ahşap yapı uzmanlarının iş başında olduğu tüm ahşap işleyen işletmeler (marangoz, ahşap yapı işletmeleri, dış cephe imalatı) için mükemmel uygun.Sunta, MDF ve masif ahşap plakaların köşe bağlantıları, düşük kenar mesafeleri olan vidalı birleştirmeler için.
Ahşap pencere imalatında aksamların, çatı kaplama ve balkon tahtalarının sabitlenmesi.
uygulama alanı
kereste, ön tarafÖzellikler
- Devrim yaratan 4-kenar diş- Kesici çentik
- TX torkslu tahrik
- Yıllarca güvenli tutum sağlamaktadır
- Baş altında freze dişleri
Ürün broşürleri
Paylaş Ürün 9042 A4 4,0X70/50 TX20