Ürün 9043 A2 5,0X40/26 TX25
T-Drill mercimek havşa başlı teras vida, kesici uç
Ürün numarası
9043250 40
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377361356
net ağırlığı 100 başına
0,356 kg
Paketleme birimleri:
100
4.800
115.200
Ürün numarası
9043250 40
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377361356
net ağırlığı 100 başına
0,356 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Ürün broşürleri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 5 mm |
| toplam uzunluk (l) | 40 mm |
| dis uzunluğu (b) | 26 mm |
| kafa şekli | süs kafa |
| kafa çapı (dk) | 7,95 mm |
| baş yüksekliği (k) | 3 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | TX25 |
| İplik tipi | Sunta vida dişi |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
| anahtar (sürüş) | Torkslu |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
Sıyırma dişleriSıyırma dişleri yüksek sabitleme parçalarında dahi düşük vidalama torkları garanti etmektedir.
Ön delme işlemi yok
Ön delme işlemine genelde gerek kalmamaktadır. Ancak biz her zaman bir uygulama denemesinin gerçekleştirilmesini tavsiye etmekteyiz.
Ahşapta çatlak oluşmaz
Kesme ucu sayesinde sert ağaçlarda dahi çatlak oluşturmadan, noktasal hassasiyette bir yerleştirme sağlanmış durumdadır.
Yalpasız tahrik
TX torkslu tahrik, vidanın ilk yerleştirilmesi anından vidanın gömüldüğü ana kadar, kolay ve güvenli vidalama işlemi garanti etmektedir. Yenilikçi diş kenarları Duyarlı vida
Süper görsellik
Baş altındaki freze dişleri TBS-Drill ahşap yapı vidalarının kolay ve temiz vidalanmasını garanti etmektedir
uygulamaları
Teras malzemelerinin ve tekne iskelelerinin sabitlenmesi için tüm ahşap işleyen işletmeler (marangoz, ahşap yapı işletmeleri) ve tüm bahçe ve peyzaj işletmeleri için mükemmel uygun. Bangkirai (ipe ağacı), Massaranduba gibi sert ağaçların işlenmesi için de mükemmel bir çözüm.4 x çap kadar bir asgari vidalama derinliği sağlanmış olmalıdır. Ağaç türüne bağlı olarak 8 x çap kadar bir vidalama derinliğine ulaşılmalıdır
uygulama alanı
keresteÖzellikler
- Güçlendirilmiş kafa- Döner kesme kaburga
- Stabilize şaft
- Diş yüzeyi Roman aranjman
- Kesme çentik
- Başlık altında Kesme kaburga
- TX-hexalobular sürücü
- Özel sürtünme önleyici kaplama
Ürün broşürleri
Paylaş Ürün 9043 A2 5,0X40/26 TX25