Ürün 9044 A2 4,0X40/24 TX20
S+P Drill Havşa başlı torks sunta vidası
Ürün numarası
9044240 40
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377198389
net ağırlığı 100 başına
0,231 kg
Paketleme birimleri:
200
5.400
129.600
Ürün numarası
9044240 40
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377198389
net ağırlığı 100 başına
0,231 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Ürün broşürleri
Teknik veriler
| cap (d) | 4 mm |
| toplam uzunluk (l) | 40 mm |
| dis uzunluğu (b) | 24 mm |
| kafa şekli | başlı |
| kafa çapı (dk) | 8 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | TX20 |
| İplik tipi | Sunta vida dişi |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
| anahtar (sürüş) | Torkslu |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
Yalpasız tahrikTX torkslu tahrik, vidanın ilk yerleştirilmesi anından vidanın gömüldüğü ana kadar, kolay ve güvenli vidalama işlemi garanti etmektedir.
Ahşapta çatlak oluşmaz
Matkap ucu sayesinde ahşap içindeki gerginlikler giderilmekte ve böylece çatlak oluşumu önlenmektedir.
Ön delme yok
Çoğu sert ağaçlarda dahi bir ön delme işlemine gerek kalmamaktadır. Sert ağaçların sayısız farklı özellikleri nedeniyle her zaman bir uygulama denemesinin gerçekleştirilmesini tavsiye etmekteyiz.
Avrupa Teknik Ruhsatı ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
uygulamaları
Kaplamalar, çitler, balkonlar, köprüler, dış cepheler gibi açık havadaki alışılmış vidalı birleştirmeler için mükemmel uygun.4 x çap kadar bir asgari vidalama derinliği sağlanmış olmalıdır. En uygun durumda 8 x çap kadar bir vidalama derinliğine ulaşılmalıdır. 12 x çaptan daha yüksek bir değer hesaplamaya dâhil edilmemelidir
uygulama alanı
keresteÖzellikler
- Matkap ucu- Baş altında freze dişleri
- TX torkslu tahrik
Ürün broşürleri
Paylaş Ürün 9044 A2 4,0X40/24 TX20