Ürün 9045 A4 4,5X20 TX20
Mantar başlı torks sunta vidası ve tam dişli
Ürün numarası
9045445 20
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377199515
net ağırlığı 100 başına
0,210 kg
Paketleme birimleri:
200
9.600
230.400
Ürün numarası
9045445 20
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377199515
net ağırlığı 100 başına
0,210 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Ürün broşürleri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 4,5 mm |
| toplam uzunluk (l) | 20 mm |
| dis uzunluğu (b) | 20 mm |
| kafa şekli | Risso |
| kafa çapı (dk) | 9 mm |
| baş yüksekliği (k) | 3,1 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | TX20 |
| İplik tipi | Sunta vida dişi |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
| anahtar (sürüş) | Torkslu |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
Ön delme işlemi yokÖn delme işlemine genelde gerek kalmamaktadır. Ancak biz her zaman bir uygulama denemesinin gerçekleştirilmesini tavsiye etmekteyiz.
Avrupa Teknik Ruhsatı ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
uygulamaları
Ahşap alanda vidalı birleştirmeler için mükemmel uygun. Optimum diş geometrisi her türlü ahşap malzemede en iyi tutumu garanti etmektedir. TX yuvası sayesinde optimum kuvvet aktarımı sağlanmaktadır.uygulama alanı
kereste, solarÖzellikler
- Kısmi diş- Yuvarlak baş
- Baş altı güçlendirilmiş
- TX torkslu tahrik
- Standart uç
Ürün broşürleri
Paylaş Ürün 9045 A4 4,5X20 TX20