Ürün 9047 A4 10,0X120/80 TX40
Havşa başlı torks sunta vidası ve yarim disli
Ürün numarası
90474100 120/80
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377359278
net ağırlığı 100 başına
3,770 kg
Paketleme birimleri:
100
600
14.400
Ürün numarası
90474100 120/80
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377359278
net ağırlığı 100 başına
3,770 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Ürün broşürleri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 10 mm |
| toplam uzunluk (l) | 120 mm |
| dis uzunluğu (b) | 80 mm |
| kafa şekli | başlı |
| kafa çapı (dk) | 19 mm |
| baş yüksekliği (k) | 4,7 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | TX40 |
| İplik tipi | Sunta vida dişi |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
| kaburga sayısı altında | 6 Pcs. |
| anahtar (sürüş) | Torkslu |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
Yalpasız tahrikTX torkslu tahrik, vidanın ilk yerleştirilmesi anından vidanın gömüldüğü ana kadar, kolay ve güvenli vidalama işlemi garanti etmektedir.
Ön delme işlemi yok
Ön delme işlemine genelde gerek kalmamaktadır. Ancak biz her zaman bir uygulama denemesinin gerçekleştirilmesini tavsiye etmekteyiz.
Avrupa Teknik Ruhsatı ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
uygulamaları
Ahşap alanda vidalı birleştirmeler için mükemmel uygun. Optimum diş geometrisi her türlü ahşap malzemede en iyi tutumu garanti etmektedir. TX yuvası sayesinde optimum kuvvet aktarımı sağlanmaktadır.uygulama alanı
kereste, solarÖzellikler
- Kısmi diş- 90° havşa baş
- Baş altı güçlendirilmiş
- TX torkslu tahrik
- Standart uç
- Çap 10, 8 ve 6 x 140 mm'den itibaren baş altında freze dişleri bulunmaktadır
Ürün broşürleri
Paylaş Ürün 9047 A4 10,0X120/80 TX40