Ürün 9048 A2 4,0X30 Z
Baş kısmı takviyeli, yuvarlak başlı sunta vidaları ve tam dişli
Ürün numarası
9048240 30
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377202642
net ağırlığı 100 başına
0,210 kg
Paketleme birimleri:
500
10.500
252.000
Ürün numarası
9048240 30
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377202642
net ağırlığı 100 başına
0,210 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Ürün broşürleri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 4 mm |
| toplam uzunluk (l) | 30 mm |
| İplik tipi | Sunta vida dişi |
| kafa şekli | Risso |
| kafa çapı (dk) | 8 mm |
| baş yüksekliği (k) | 3 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | PZ2 |
| anahtar (sürüş) | Pozidrive |
| dis uzunluğu (b) | 30 mm |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
Ön delme işlemi yokÖn delme işlemine genelde gerek kalmamaktadır. Ancak biz her zaman bir uygulama denemesinin gerçekleştirilmesini tavsiye etmekteyiz.
Avrupa Teknik Ruhsatı ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
uygulamaları
Ahşap alanda vidalı birleştirmeler için mükemmel uygun. Optimum diş geometrisi her türlü ahşap malzemede en iyi tutumu garanti etmektedir.uygulama alanı
kereste, solarÖzellikler
- Tam diş- Yuvarlak baş
- Baş altı güçlendirilmiş
- PZ
- Standart uç
Ürün broşürleri
Paylaş Ürün 9048 A2 4,0X30 Z