Ürün 9051 A2 C 4,8X75
ISO 4762'ye uygun başlı kılavuz çekme vidaları
Ürün numarası
9051248 75
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377279842
net ağırlığı 100 başına
0,840 kg
Ürün numarası
9051248 75
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377279842
net ağırlığı 100 başına
0,840 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 4,8 mm |
| DURCHMESSERZOLLFE | 10 " |
| toplam uzunluk (l) | 75 mm |
| İplik tipi | sac iplik |
| kafa şekli | silindir kafası |
| kafa çapı (dk) | 8,5 mm |
| baş yüksekliği (k) | 5 mm |
| nispet t (t) | 2,92 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 4 |
| anahtar (sürüş) | Altı köşeli |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Sıhhi ve kalorifer tesisatında sac için vidalı birleştirmelerNemli ortamlarda ve sanayi ortamında ve denize yakın bölgeler dâhil olmak üzere açık havadaki kullanıma uygun
Vidalanacak parçaların sacları seçilen vidanın diş eğiminden büyük olmalıdır
uygulama alanı
madenÖzellikler
- Sac dişi- Allen
- Baş ISO 4762'ye uygun
Paylaş Ürün 9051 A2 C 4,8X75