Ürün 9057 A2 A 6,5X220
Kendinden yalıtımlı giydirme vidası A
Ürün numarası
9057265 220
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377210906
net ağırlığı 100 başına
3,940 kg
Ürün numarası
9057265 220
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377210906
net ağırlığı 100 başına
3,940 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Ürün broşürleri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 6,5 mm |
| toplam uzunluk (l) | 220 mm |
| İplik tipi | Ahşap iplik |
| kafa şekli | Altı köşe başlı |
| baş yüksekliği (k) | 4,6 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 3/8" |
| anahtar (sürüş) | Dış altıgen |
| dis uzunluğu (b) | 64 mm |
| Dış çapı Yıkayıcılar (d2) | 16 mm |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Profil saclarının ve lifli çimento levhalarının ahşap, çelik ve alüminyum alt yapı konstrüksiyonları üzerine sabitlenmesiİlgili delik çapları için bakınız yapı denetimi onayı.
Ahşap: Asgari 30 mm vidalama derinliği dikkate alınmalıdır
Çelik: Konik uç, bir metal alt yapı konstrüksiyonu söz konusu ise 7 mm dışa taşmalıdır.
uygulama alanı
kereste, ön taraf, solar, madenÖzellikler
- Şekil A- Ahşap alt konstrüksiyonları ve ince cidarlı saclar < 3 mm için sivri uçlu kalın diş
- ETA -13/0178, U 75 mm'den itibaren geçerli
- Sandviç paneller için sabitleme vidaları
Ürün broşürleri
Paylaş Ürün 9057 A2 A 6,5X220