Ürün 9063 A4 3,0X12 Z
Kafa çapları 5 mm olan menteşe bandı vidaları
Ürün numarası
9063430 12
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377211750
net ağırlığı 100 başına
0,040 kg
Paketleme birimleri:
200
Ürün numarası
9063430 12
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377211750
net ağırlığı 100 başına
0,040 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Ürün broşürleri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 3 mm |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
| toplam uzunluk (l) | 12 mm |
| İplik tipi | Ahşap iplik |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | PZ1 |
| anahtar (sürüş) | Pozidrive |
| kafa şekli | başlı |
| kafa çapı (dk) | 5 mm |
| nispet k (k) | 1,73 mm |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Ahşap alanındaki vidalı birleştirmeleri için mükemmel uygun.uygulama alanı
keresteÜrün broşürleri
Paylaş Ürün 9063 A4 3,0X12 Z