Ürün 9065 A2 C 3,9X9,5 H
Silindir başlı sac vidaları, DIN 7981 benzeri
Ürün numarası
9065239 95
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377211965
net ağırlığı 100 başına
0,105 kg
Ürün numarası
9065239 95
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377211965
net ağırlığı 100 başına
0,105 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 3,9 mm |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
| toplam uzunluk (l) | 9,5 mm |
| İplik tipi | sac iplik |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | PH2 |
| anahtar (sürüş) | Phillips |
| DURCHMESSERZOLLFE | 7 " |
| gesamtlaengezollneu ((Inch)) | 0,375 " |
| kafa şekli | kap baş |
| kafa çapı (dk) | 8,15 mm |
| baş yüksekliği (k) | 3,1 mm |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Sıhhi ve kalorifer tesisatında sac için vidalı birleştirmelerNemli ortamlarda ve sanayi ortamında ve denize yakın bölgeler dâhil olmak üzere açık havadaki kullanıma uygun
Vidalanacak parçaların sacları seçilen vidanın diş eğiminden büyük olmalıdır
uygulama alanı
maden, ön tarafPaylaş Ürün 9065 A2 C 3,9X9,5 H