Ürün 9066 A2 C 3,9X25 TX15
Polyamid pullu pencere parapeti vidaları, doğal
Ürün numarası
906620T39 25
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377253835
net ağırlığı 100 başına
0,220 kg
Ürün numarası
906620T39 25
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377253835
net ağırlığı 100 başına
0,220 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Ürün broşürleri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 3,9 mm |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
| toplam uzunluk (l) | 25 mm |
| İplik tipi | sac iplik |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | TX15 |
| anahtar (sürüş) | Torkslu |
| DURCHMESSERZOLLFE | 7 " |
| gesamtlaengezollneu ((Inch)) | 1 " |
| kafa şekli | kap baş |
| kafa çapı (dk) | 7,9 mm |
| baş yüksekliği (k) | 3,1 mm |
| Disk çapı (d3) | 12 mm |
| nispet s (s) | 1,5 mm |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
Yalpasız tahrikTX torkslu tahrik, vidanın ilk yerleştirilmesi anından vidanın gömüldüğü ana kadar, kolay ve güvenli vidalama işlemi garanti etmektedir.
uygulamaları
Sıhhi ve kalorifer tesisatında sac için vidalı birleştirmelerNemli ortamlarda ve sanayi ortamında ve denize yakın bölgeler dâhil olmak üzere açık havadaki kullanıma uygun
Vidalanacak parçaların sacları seçilen vidanın diş eğiminden büyük olmalıdır
uygulama alanı
maden, ön tarafÜrün broşürleri
Paylaş Ürün 9066 A2 C 3,9X25 TX15