Ürün 9082 A2 M 10X180 SW 7 monteli
Trifon vidalar, DIN 125 + 9021 + 934 + EPDM
Ürün numarası
90822110 180
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377255150
net ağırlığı 100 başına
13,200 kg
Paketleme birimleri:
50
Ürün numarası
90822110 180
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377255150
net ağırlığı 100 başına
13,200 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Ürün broşürleri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 10 mm |
| toplam uzunluk (l) | 180 mm |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
| İplik tipi | Ahşap / metrik |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 7 |
| anahtar (sürüş) | Dış altıgen |
| uzunluk ahşap dis (lh) | 67 mm |
| uzunluk metrik diş (lm) | 85 mm |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
DIN 125, DIN 9021 (M10), DIN 934, EPDM conta ile komple monte edilmişuygulamaları
Uzman güneş enerjisi bayileri içinÇeşitli tipler ve tamamlayıcı ürünler mevcut
uygulama alanı
solarÖzellikler
* dişler arasında altı köşe yokÜrün broşürleri
Paylaş Ürün 9082 A2 M 10X180 SW 7 monteli