Ürün 9082 A2 M 12X250 SW 9 monteli
Trifon vidalar, DIN 6923 + EPDM
Ürün numarası
90822212 250
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377228642
net ağırlığı 100 başına
23,400 kg
Paketleme birimleri:
50
Ürün numarası
90822212 250
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377228642
net ağırlığı 100 başına
23,400 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Ürün broşürleri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 12 mm |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
| toplam uzunluk (l) | 250 mm |
| İplik tipi | Ahşap / metrik |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 9 |
| anahtar (sürüş) | Dış altıgen |
| uzunluk ahşap dis (lh) | 100 mm |
| uzunluk metrik diş (lm) | 100 mm |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
DIN 6923, EPDM conta ile komple monte edilmişuygulamaları
Uzman güneş enerjisi bayileri içinÇeşitli tipler ve tamamlayıcı ürünler mevcut
uygulama alanı
solarÜrün broşürleri
Paylaş Ürün 9082 A2 M 12X250 SW 9 monteli