Ürün 9082 A2 M 8X110 TX25
Anahtar yüzeyli trifon vidalar
Ürün numarası
90822T8 110
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377396822
net ağırlığı 100 başına
2,731 kg
Paketleme birimleri:
100
Ürün numarası
90822T8 110
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377396822
net ağırlığı 100 başına
2,731 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Ürün broşürleri
Teknik veriler
| cap (d) | 8 mm |
| gerilme direnci (Rm) | 700 N/mm² |
| toplam uzunluk (l) | 110 mm |
| İplik tipi | Ahşap / metrik |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | TX25 |
| anahtar (sürüş) | Torkslu |
| uzunluk ahşap dis (lh) | 47 mm |
| uzunluk metrik diş (lm) | 40 mm |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Kablo kanalları, borular, traversler vb. için tavan süspansiyonlarıGüneş enerjisi sektöründe alt yapıların sabitlenmesi için
Güneş enerjisi ticareti için
Çeşitli tasarımlar ve özelleştirmeler
uygulama alanı
solar, maden, sıhhi, elektrikÖzellikler
- Ø8 dişler arasında altıgen yok: - Uzunluk 50-70mm / 150-160mm- Dişler arasında altıgen (SW6) bulunan Ø8: - Uzunluk 80-140mm
Paylaş Ürün 9082 A2 M 8X110 TX25