Ürün 9086 A4 4,8X60 TX20
Trespo torkslu, düz yuvarlak başlı ağaç vidaları
Ürün numarası
9086448 60
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377397546
net ağırlığı 100 başına
0,597 kg
Paketleme birimleri:
100
1.600
57.600
Ürün numarası
9086448 60
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377397546
net ağırlığı 100 başına
0,597 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Ürün broşürleri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 4,8 mm |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
| toplam uzunluk (l) | 60 mm |
| İplik tipi | Ahşap iplik |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | TX20 |
| anahtar (sürüş) | Torkslu |
| kafa şekli | Risso |
| kafa çapı (dk) | 12,3 mm |
| baş yüksekliği (k) | 2,7 mm |
| dis uzunluğu (b) | 48 mm |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
Yalpasız tahrikTX torkslu tahrik, vidanın ilk yerleştirilmesi anından vidanın gömüldüğü ana kadar, kolay ve güvenli vidalama işlemi garanti etmektedir.
uygulamaları
Ahşap sektöründe vida bağlantıları için idealdir.uygulama alanı
keresteÖzellikler
- boşÜrün broşürleri
Paylaş Ürün 9086 A4 4,8X60 TX20